Pytanie oczywiście dotyczy wielkości męskiego przyrodzenia. Istnieje masa teorii, które raz twierdzą, że wielkość ma znaczenie, kiedy inne badania wykazują zupełnie coś innego. Jeśli zapyta się swoje koleżanki albo partnerkę to prawdopodobnie odpowiedzą, że to nie istotne. Jednak naukowcy też mają na to swoją teorię. Zakładają oni bowiem, że panie chcą po prostu być miłe i nie urazić pytającego. Poza tym przyznawanie się przez kobietę, że woli sporego penisa niż małego, jest uważane za niestosowne i wręcz pruderyjne. Jak brzmi jedna z piosenek – „nigdy nie wierz kobiecie..” – jednak ma wiele w sobie prawdy.

Co o długości penisa mówi nauka?

Rzeczywiście, nie wiedzieć czemu istnieje sporo badań na ten temat. większość z nich wskazuje na to, że kobiety jednak zwracają uwagę na rozmiar. Mężczyźni, którzy są mało urodziwego wyglądu, mogą nadrobić dużym przyrodzeniem. Większość z tych badań była przeprowadzana w oparciu o opinie kobiet, który wielokrotnie przeżywały orgazm. Ponadto miało znaczenie ilość odbytych stosunków. Miały być to obiektywne wyznaczniki, iż taka pani wie co mówi, ponieważ jest doświadczona.

Czy teoria o zależności długości palców od wielkości penisa jest prawdziwa?

Mówi się, że mężczyźni z długimi palcami albo pokaźną stopą, mają również spory sprzęt w spodniach. Jedni uważają to za żart (pewnie, ci co noszą buty w rozmiarze 39.), natomiast inni widzą w tym sens. Oczywiście naukowcy nie mogliby przejść obok tego zjawiska obojętnie. Istnieje kilka badań, które analizują stosunek długości palca wskazującego do serdecznego i zestawiają to z wielkością penisa. Statystyki mówią, że panowie, których palec wskazujący jest krótszy od serdecznego, są posiadaczami większego członka niż panowie, u których zachodzi odwrotna sytuacja. Jednak na pocieszenie należy dodać, że Ci ponoć mniej hojnie obdarzeni, są zdrowsi – rzadziej chorują na raka prostaty. Oczywiście wszystkiemu jest winny testosteron. Im jest go więcej, tym niestety zwiększa to nie tylko członka, ale i prawdopodobieństwo raka.