Wskazówki jak być lepszy w łóżkuSpójrzmy prawdzie w oczy, bez względu na to, jak dobrzy mężczyźni myślą, że są w łóżku, zawsze jest miejsce na poprawę. Panowie, oto kilka dostosowanych do Waszych potrzeb wskazówek, które pomogą Wam poprawić wydajność w łóżku i zwiększyć zadowolenie Waszego partnera.

Chcesz być prawdziwym seksualnym przyjacielem? Więc postępuj zgodnie z poniższymi radami … Więc nie, one nie pochodzą od nas … nie udajemy specjalistów w dziedzinie seksu … jednak seksolodzy i para psychologów są bardzo dobrze przygotowani do rozmowy z nami o tym … Więc wbrew temu, co wielu ludzi myśli, aby być „dobrym w łóżku”, nie trzeba być wielkim sportowcem, najlepszym sportowcem ultra-elastycznym zwolennikiem kamasutry ultra-wyrafinowane. Zrozumcie również, że „dobry w łóżku” jest dość subiektywnym pojęciem… W rzeczy samej, wszystko jest historią seksualnej kompatybilności! Potrzebna jest również alchemia między istotami. Te wskazówki od specjalistów są ważne zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet i pozwolą Ci na harmonijną seksualność.

Dla lepszej jakości seksu wejdź na portal daburdirect i poznaj najlepsze suplementy dla każdego

Pomyśl o seksie: nie ograniczaj swoich seksualnych myśli, pozwól swojej wyobraźni zaszaleć, bądź uważny na rzeczy, które cię przyciągają i podniecają wokół ciebie. Odkryjesz to, co naprawdę ci się podoba i co cię przyciąga. Myślenie o seksie stymuluje libido.

Baw się dobrze: nie ma żadnego wstydu w samotnym cieszeniu się, pozwala odkryć swoje ciało w inny sposób i ukierunkować swoje wrażliwe obszary!

Bądź spontaniczny: nie ograniczaj się! Jeśli masz ochotę zrobić coś w łóżku, zrób to… Twój partner pokaże ci bardzo szybko, czy i tak jest na to gotowy, czy nie. Największy problem w seksie to nie odważyć się…

Bądź kreatywny: po raz kolejny mówimy nie tylko o stanowiskach, ale także o praktykach, miejscach, atmosferach… nie bój się proponować!

Bądź w formie: aby dobrze się kochać, musisz być w formie i dobrze wypoczęty. Uprawiając odrobinę sportu, można być bardziej wytrzymałym, ale jak powiedzieliśmy na wstępie, seks nie jest wydarzeniem sportowym, jest otwarty na wszystkie formy fizyczne.

Odłóż swoje z góry założone pomysły: nie osądzaj partnera, który wydaje się mieć inną seksualność niż ty, naucz się odkrywać to, co lubi i zobacz, czy możesz sobie wyobrazić, że robisz to samo… możesz odkryć całkiem sporo.

Nie przejmuj się zbytnio swoim wyglądem: kompleksy są wrogiem numer jeden spełniania seksu. Zapomnij o swoich wybrzuszeniach i innych drobnych szczegółach, które cię frustrują. Jeśli jesteś dziś w łóżku z tą osobą, to dlatego, że i tak cię lubi, więc… śmiało, nie myśl za dużo!

Spróbuj myśleć jak ona

Żeby myśleć jak kobieta w łóżku, nie musisz nim być. Zamiast tego zwróć uwagę na zaniedbane części jej ciała, takie jak szyja, stopy czy wewnętrzne uda. Zapytaj ją delikatnie, czego chce i zobacz odpowiedź.

  1. Niech ona przejmie prowadzenie
  2. Mężczyźni bardzo często prowadzą w sypialni. Zmień to i daj mu szansę na rozpoczęcie seksu i miej to na swój sposób.
  3. Lubrykant jest twoim najlepszym przyjacielem

Nie ma wstydu w używaniu smaru. Wielu mężczyzn błędnie wierzy, że jeśli kobieta nie zmoczy się, to nie jest napalona. To nie jest prawda. Istnieje wiele powodów, dla których kobieta może mieć trudniejsze do smarowania (np. stres, jej cykl menstruacyjny), które nie mają nic wspólnego z jej pragnieniem ciebie.

lepszy seks

Wibrować z nią

Jeżeli ty czujesz że rutyna osiedlać w twój łóżko, no wahasz się używać gadżetów przyprawiać up twój kochanie. Nawet najlepszy przyjaciel twojej żony może być wykorzystany, gdy się z nią kochasz. Wibrator nie jest tylko dla niej. Poproś ją, żeby pokazała ci, jak tego na niej używać. To na pewno będzie zabawa, gdy zabawka będzie wyłączona!

Przeniesienie w inne miejsce

Bardzo prosty sposób na odkrywanie nowych przyjemności i nowych pozycji. Spróbuj na zewnątrz, jeśli sezon na to pozwala. Będziesz zaskoczony wynikami!

Kochać się, zapomnieć o seksie

Pary, które są razem od jakiegoś czasu, mają tendencję do skupiania się na seksie i zapominają o seksie. Pamiętaj, że kochamy się z kimś, kto jest dla nas wyjątkowy, a seks jest zarezerwowany dla niemal każdego.

Dotykaj jej częściej

Możesz znacznie poprawić swoje życie seksualne, dotykając częściej swojego partnera. Nie w sposób seksualny, ale w sposób intymny. Dotyk nie musi zawsze kończyć się w sypialni. Musisz być w stanie pieścić swojego partnera, aby okazać swoje uczucia. Będziesz zaskoczony wpływem tych dotknięć na twoją aktywność seksualną.